Slovarm Ventilator Automat cu Intrerupator si Clapeta 150MAV 26W 295MC/H
Slovarm Ventilator Automat cu Intrerupator si Clapeta 150MAV 26W 295MC/H
Pentru aerisirea spatiilor mici si mijlocii prin exhaustare, montabil pe pereti si pe tavan.
Caracteristici principale: material plastic, dimensiuni 195x212 mm.
Specificații tehnice
| Lățime nominală | 150 mm |
| Volum flux | 295.0 m³/h |
| Culoare | Alb |
| Tensiune nominală | 220 V |
| Frecvență rețea | 50 Hz |
| Viteză de rotație | 2400.0 1/min |
| Material carcasă | Plastic |
| Direcție | Axial |
| Lățime | 212 mm |
| Înălțime | 195 mm |
Nu au fost găsite recenzii
