Geberit Pluvia Sifon de Pardoseala 100X100
Geberit Pluvia Sifon de Pardoseala 100X100
Sifon de pardoseala de baza CASA PE/PP din plastic polietilenic si otel inoxidabil, scurgere in directie orizontala, diametrul interior al iesirilor 40 mm, latimea gratarului 92 mm, diametrul exterior al tevii de conectare 50 mm.
Caracteristici principale: dimensiuni 100x100 mm.
Specificații tehnice
| Material scurgere prin pardoseală | Polietilenă (PE) (running out) |
| Material grilaj | Oțel inoxidabil |
| Număr orificii de admisie suplimentare | 1 |
| Racord orificiu de evacuare | Capăt sudat din plastic |
| Diametru țeavă exterioară orificiu de evacuare | 50 mm |
| Direcție orificiu de evacuare | Orizontal |
| Diametru nominal orificiu de admisie | DN 40 |
| Orificii de admisie racord | Capăt sudat din plastic |
| Diametru țeavă exterioară orifiu de admisie | 50 mm |
| Orificii de admisie, cu capac | Da |
| Capacitate de drenaj | 1.05 l/s |
| Lățime grilaj | 92 mm |
| Lungime grilaj | 92 mm |
| Diametru grilaj | 130 mm |
Nu au fost găsite recenzii
