Schell Placa Act.spal.pisoar Edition E 6V Infra Crom
Schell Placa Act.spal.pisoar Edition E 6V Infra Crom
Clapeta actionare fara atingere, cu senzor infrarosu. Pentru spalator cu presiune pisoar, cu montaj încastrat SCHELL COMPACT II. Functionare cu baterie. Adecvat pentru interconectare cu sistemul de gestionare a apei SWS SCHELL.
Specificații tehnice
| Pentru spălarea pisoarelor | Da |
| Metoda de operare | Infraroșu |
| Tensiune de conectare | 9 V |
| Material placă de acoperire | Plastic |
| Culoare | Crom |
| Înălțime cutie încorporată | 153.5 mm |
| Lățime cutie încorporată | 124 mm |
| Adâncime cutie încorporată | 7 mm |
Nu au fost găsite recenzii
