Schell Placa Act.spal.pisoar Edition E 230V Infra Inox
Schell Placa Act.spal.pisoar Edition E 230V Infra Inox
Placa de acționare SCHELL Edition E este soluţia premium pentru controlul automată al spălării pisoarului, fără atingere, alimentată direct la reţea (230 V). Designul său elegant în inox periat, împreună cu tehnologia senzorului infraroşu şi execuţia anti‑vandalism, o transformă într‑o alegere excelentă pentru spaţii cu trafic intens şi cerinţe ridicate de igienă.
Specificații tehnice
| Pentru spălarea pisoarelor | Da |
| Metoda de operare | Infraroșu |
| Tensiune de conectare | 230 V |
| Material placă de acoperire | Oțel inoxidabil |
| Culoare | Oțel inoxidabil |
| Înălțime cutie încorporată | 153.5 mm |
| Lățime cutie încorporată | 124 mm |
| Adâncime cutie încorporată | 12 mm |
Nu au fost găsite recenzii
