Schell Placa Act.spal.pisoar Edition E 230V Infra Alb
Schell Placa Act.spal.pisoar Edition E 230V Infra Alb
Rama de montaj cu modul electronic.Placa frontala cu geam pentru senzor.
Specificații tehnice
| Pentru spălarea pisoarelor | Da |
| Metoda de operare | Infraroșu |
| Tensiune de conectare | 230 V |
| Material placă de acoperire | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Înălțime cutie încorporată | 153.5 mm |
| Lățime cutie încorporată | 124 mm |
| Adâncime cutie încorporată | 12 mm |
Nu au fost găsite recenzii
