Geberit Ventil Umplere Rezervor Tip 340
Geberit Ventil Umplere Rezervor Tip 340
Valva de umplere 136.711.00.1 de la Geberit de tip 340 este recomandata a se utiliza ca piesa de schimb pentru rezervoarele aplicate. Aceasta este confectionata din material plastic si are alimentarea verticala.
Caracteristici principale: racord Filet exterior, dimensiuni 304x95 mm.
Specificații tehnice
| Material racord | Plastic |
| Racord | Filet exterior |
| Dimensiune racord filetat (inci) | 3/8 inci |
| Presiune max. | 10 bar |
| Presiune min. | 0.1 bar |
| Temperatură medie max. (continuă) | 25 °C |
| Înălțime | 304 mm |
| Lățime | 95 mm |
Nu au fost găsite recenzii
