Geberit Set Fonoizolant pt. Bideu si Vas WC Suspendat
Geberit Set Fonoizolant pt. Bideu si Vas WC Suspendat
Geberit 156.050.00.1 este un set fonoizolant pentru vasele WC suspendate sau pentru bideuri cu distanta de fixare 18 sau 23 cm. Acesta este confectionat din PE - E, are forma patrata si finisaj alb.
Specificații tehnice
| Rulat | Nu |
| Cu strat antiderapant | Nu |
| Lungime | 42 mm |
| Lățime | 40 mm |
| Grosime | 6 mm |
| Culoare | Gri |
| Transparent | Nu |
| Versiune ca bazin | Nu |
Nu au fost găsite recenzii
