Geberit Pluvia Placa Fixare Dreptunghiulara cu Piulita Conector M8/M10
Geberit Pluvia Placa Fixare Dreptunghiulara cu Piulita Conector M8/M10
Placa fixare pentru drenajul cladirilor, pentru fixarea consolelor pentru tevi pe structura cladirii, pentru fixarea tevilor pe tavan si pereti, pentru puncte de ancorare si prindere glisante.
Caracteristici principale: material oțel.
Specificații tehnice
| Material | Oțel |
| Protecție suprafață | Zincat galvanic/electrolitic |
| Formă | Dreptunghiular |
| Dimensiune racord, mecanism racord | M10 |
| Număr găuri pentru montare | 2 |
| Număr unități de conectare | 1 |
| Lățime | 30 mm |
| Grosime | 19 mm |
| Lungime | 80 mm |
Nu au fost găsite recenzii
