Geberit Pluvia Placa Fixare Dreptunghiulara cu Piulita Conector 1"
Geberit Pluvia Placa Fixare Dreptunghiulara cu Piulita Conector 1"
Placa fixare pentru drenajul cladirilor, pentru fixarea consolelor pentru tevi pe structura cladirii, pentru fixarea tevilor pe tavan si pereti, pentru puncte de ancorare si prindere glisante.
Caracteristici principale: material oțel.
Specificații tehnice
| Material | Oțel |
| Protecție suprafață | Zincat galvanic/electrolitic |
| Formă | Dreptunghiular |
| Dimensiune racord, mecanism racord | 1 inch |
| Număr găuri pentru montare | 2 |
| Număr unități de conectare | 1 |
| Lățime | 40 mm |
| Grosime | 26 mm |
| Lungime | 120 mm |
Nu au fost găsite recenzii
