Ferro Chiuveta Granit Mezzo Nisip 48X78
Ferro Chiuveta Granit Mezzo Nisip 48X78
Forma speciala a chiuvetei lasa loc pentru o zona spatioasa a bateriei si pentru butonul deschidere sifon.
Chiuvetele de granit Ferro combina aspectul estetic ridicat cu caracteristici functionale performante, cum ar fi rezistenta la temperatura ridicata, la abraziune, la socuri mecanice si la depunerea de reziduuri.
Materialul are aspect de piatra naturala, placut la atingere si foarte simplu de intretinut.
Chiuveta vine cu 2 gauri pregatite, una pentru baterie si una pentru buton sifon automat.
Caracteristici principale: material material compozit.
Specificații tehnice
| Aplicație | Bucătărie |
| Material | Material compozit |
| Formă | Dreptunghiular |
| Număr chiuvete | 1 |
| Cu supapă de preaplin de siguranță | Da |
| Cu dop de golire | Da |
| Adâncime | 480 mm |
| Lățime/diametru | 780 mm |
| Înălțime | 177 mm |
Nu au fost găsite recenzii
