Ferro Chiuveta Granit Mezzo 2 Cuve Grafit
Ferro Chiuveta Granit Mezzo 2 Cuve Grafit
Ventil scurgere automat inclus in set, sifon cu racord pentru masina de spalat inclus in set, cu preaplin, montaj incastrat in blat, chiuveta reversibila , permite schimbarea pozitiei de montaj.
Caracteristici principale: material material compozit.
Specificații tehnice
| Aplicație | Bucătărie |
| Material | Material compozit |
| Formă | Dreptunghiular |
| Număr chiuvete | 2 |
| Cu supapă de preaplin de siguranță | Da |
| Cu dop de golire | Da |
| Adâncime | 480 mm |
| Lățime/diametru | 780 mm |
| Înălțime | 177 mm |
Nu au fost găsite recenzii
