Sfa Pompa Sanicondens Pro
Sfa Pompa Sanicondens Pro
Pompa pentru ape uzate SFA SANICONDENS PRO este o pompa ce poate fi montata pe podea sau pe perete si poate evacua apa de condens de la cazane cu condensare, aparate de aer conditionat sau vitrine frigorifice.
Pompa SFA SANICONDENS PRO este usor de instalat, cuva sa de mare capacitate fiind proiectata pentru a prelungi timpul de viata al motorului.
Aceasta pompa se livreaza cu un cablu care permite racordarea ulterioara a unei alarme.
Caracteristici principale: dimensiuni 169x260 mm.
Specificații tehnice
| Model | Cu senzor |
| Racord electric | Cablu |
| Lungime cablu | 2.0 m |
| Volum rezervor | 2.2 l |
| Debitul max. de refulare | 372.0 l/h |
| Înălțime max. de aspirație | 4.5 m |
| Lățime | 260 mm |
| Înălțime | 169 mm |
| Adâncime | 143 mm |
| Emisie de zgomot | 45.0 dB(A) |
| Alarmă acustică | Nu |
| Grad de protecție (IP) | IP24 |
Nu au fost găsite recenzii
