Grundfos Pompa Ape Uzate Sololift2 D-2
Grundfos Pompa Ape Uzate Sololift2 D-2
SOLOLIFT2 este o gama unica de statii elevatoare compacte care permit drenarea oricarui aparat sanitar din gospodarie ori de cate ori este nevoie, independent de sistemul gravitational de drenare.
Unitatile colecteaza si pompeaza apele reziduale printr-o conducta de presiune subtire (>23 mm) la urmatoarea conducta de scurgere - pana la 6 m in inaltime sau 100 m distanta.
Caracteristici principale: dimensiuni 164.8x219.7 mm.
Specificații tehnice
| Volum rezervor | 2 l |
| Racord electric | Cablu de conectare cu mufă |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Număr porturi orificiu de admisie | 3 |
| Grad de protecție (IP) | IP44 |
| Lățime | 219.7 mm |
| Adâncime | 396.5 mm |
| Înălțime | 164.8 mm |
Nu au fost găsite recenzii
