Geberit Pluvia Receptor Terasa cu Folie de Contact - 6L/S D=110
Geberit Pluvia Receptor Terasa cu Folie de Contact - 6L/S D=110
Receptor terasa pentru sistemele conventionale de drenaj pe acoperis si pentru conectarea etansarilor bituminoase pentru acoperis.
Caracteristici principale: racord Capăt sudat din plastic.
Specificații tehnice
| Material pipă | Plastic |
| Calitate material pipă | Polietilenă (PE) |
| Pipă de protecție suprafață | Netratat |
| Loc de scurgere în acoperiș intermitent | Centru jos |
| Dimensiune racord | 110 mm |
| Racord | Capăt sudat din plastic |
| Izolat | Nu |
| Parafrunzar | Da |
| Cu margine de alice | Nu |
| Capacitate de drenaj | 6.0 l/s |
| Diametru, colector de frunze | 200 mm |
| Lungime racord | 110 mm |
| Cu inel de etanșare | Nu |
Nu au fost găsite recenzii
