Geberit Pluvia Receptor Terasa cu Fl. Pt.folii de Hidroiz.- 7L/S D=110
Geberit Pluvia Receptor Terasa cu Fl. Pt.folii de Hidroiz.- 7L/S D=110
Receptor terasa pentru conectarea foliilor din plastic pentru acoperis .Nu trebuie utilizat pentru folii de acoperis laminate cu fleece montate pe flanse (de exemplu, Rehpanol fk). Nu trebuie utilizat pentru folii de acoperis din bitum.
Caracteristici principale: racord Capăt sudat din plastic.
Specificații tehnice
| Material pipă | Plastic |
| Calitate material pipă | Polietilenă (PE) |
| Pipă de protecție suprafață | Netratat |
| Loc de scurgere în acoperiș intermitent | Centru jos |
| Dimensiune racord | 110 mm |
| Racord | Capăt sudat din plastic |
| Izolat | Nu |
| Parafrunzar | Da |
| Cu margine de alice | Nu |
| Capacitate de drenaj | 7.0 l/s |
| Diametru, colector de frunze | 160 mm |
| Lungime racord | 140 mm |
| Cu inel de etanșare | Da |
Nu au fost găsite recenzii
