Reflex Vas de Expansiune Apa Potabila DD 12/10
Reflex Vas de Expansiune Apa Potabila DD 12/10
Vas de expansiune cu diafragma cu flux pentru sisteme ACM, instalatii de alimentare cu apa si sisteme de crestere a presiunii.
Cu diafragma conform directivei despre elastomeri si W 270.
Acoperire exterioara si interioara conform KTW-A.
Potrivit numai pentru sisteme de apa rece.
Debitul este implementat folosind o stea de circulatie cu debit mare si piesa in T de 3/4” inclusa
Recipiente montate conform DIN EN 13831. Verificate conform DIN 4807 partea 5.
Recipiente cu o presiune de lucru admisibila de 10/16 bar cu DIN DVGW Reg. Nu. NW-0411AT2534.
Aprobare conform Directivei 2014/68/UE privind echipamentele sub presiune Circulatie cu stea de circulatie cu debit mare
Partile in contact cu apa sunt protejate impotriva coroziunii
Membrana neinlocuita conform DIN EN 13831 DIN 4807 T5, KTW-C si W270
Acoperire interioara si exterioara in conformitate cu KTW-A
Poate fi combinat cu supapa Flowjet-flow through 33 litri cu suporturi
Numai pentru utilizare in conducte de apa rece (luati in considerare instructiunile de instalare si utilizare)
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, racord Filet exterior metric, diametru 280 mm.
Specificații tehnice
| Potrivit pentru încălzire centrală | Nu |
| Potrivit pentru răcire | Nu |
| Potrivit pentru apă potabilă | Da |
| Volum | 12 l |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Diametru nominal racord de expansiune | 3/4 inch (20) |
| Diametru exterior țeavă, racord de expansiune | 26.9 mm |
| Racord | Filet exterior metric |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 280 mm |
| Înălțime | 318 mm |
Nu au fost găsite recenzii
