Reflex HW Vas Pt.hidrofor 50/10
Reflex HW Vas Pt.hidrofor 50/10
- Acoperire exterioara durabila, din rasina epoxidica
- Membran neinlocuibila pentru HW 25, membrana inlocuibilade la HW 50 in sus, conform DIN EN 13831
- Partile aflate in contact cu apa sunt protejate la coroziune
- Placa fixa de montaj pentru hidrofor (sudata pe parteasuperioara a vasului de expansiune)
- Pozitie orizontala, sprijinit pe 2 talpi metalice, sudate decorpul vasului de expansiune in partea inferioara
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, racord Filet exterior metric, diametru 409 mm.
Specificații tehnice
| Potrivit pentru încălzire centrală | Nu |
| Potrivit pentru răcire | Nu |
| Potrivit pentru apă potabilă | Da |
| Volum | 50 l |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Diametru nominal racord de expansiune | 1 inch (25) |
| Diametru exterior țeavă, racord de expansiune | 33.7 mm |
| Racord | Filet exterior metric |
| Culoare | Albastru |
| Diametru | 409 mm |
| Înălțime | 432 mm |
Nu au fost găsite recenzii
