Vaillant Pompa de Caldura UI Arotherm Vwl 127/5 IS
Vaillant Pompa de Caldura UI Arotherm Vwl 127/5 IS
Unitatea interioara a pompei de incalzire cu aer si apa cu tehnologie split. Aceasta este bransata prin intermediul circuitul de agent de racire cu unitatea de exterior.
Specificații tehnice
| Model | Unitate interioară |
| Capacitate încălzire la 7/35°C conform EN 14511 | 12.0 kW |
| COP la 7/35°C conform EN14511 | 10.3 |
| Control temperatură cameră | Da |
| Tip de reglementare | Pornit/Oprit |
| Tipul de optimizare | Altele |
| Potrivit pentru apa caldă de la robinet | Da |
| Lățime unitate interioară | 440 mm |
| Înălțime unitate interioară | 770 mm |
| Adâncime unitate interioară | 350 mm |
| Greutate unitate interioară | 26 kg |
Nu au fost găsite recenzii
