Icma Grup Pompare Solar cu Grundfos Solar 15/6
Icma Grup Pompare Solar cu Grundfos Solar 15/6
Sistem de pompare si control pentru panouri solare. Include toate accesoriile necesare sistemului termic solar.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, dimensiuni 478x360 mm.
Specificații tehnice
| Cu pompă de circulație | Da |
| Dispozitiv de măsurare a debitului volumic | Da |
| Cu supapă de siguranță | Da |
| Cu manometru | Da |
| Cu termometru | Da |
| Cu supapă cu sens | Da |
| Izolat termic | Da |
| Cu supapă de umplere și de scurgere | Da |
| Model | Single strand |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Temperatură medie max. (continuă) | 160 °C |
| Amestec max. de glicol | 50 % |
| Înălțime | 478 mm |
| Lățime | 360 mm |
| Adâncime | 166.5 mm |
Nu au fost găsite recenzii
