Jasolar Panou Fotovoltaic Monocristalin 1722X1134X30MM 410W
Jasolar Panou Fotovoltaic Monocristalin 1722X1134X30MM 410W
JA Solar JAM54S30-410-HC-B – modul solar performant și fiabil, utilizat pe scară largă în proiecte rezidențiale, comerciale și industriale.
Caracteristici principale:
Performanță ridicată și durabilitate excelentă
Compatibil cu toate sistemele de asamblare actuale
Cadru rigid din aluminiu anodizat, rezistent la coroziune
Conexiune plug-in durabilă pentru contact sigur pe orice vreme
Producție de marcă din 2004, cu inginerie germană de calitate
Caracteristici principale: dimensiuni 30x1722 mm.
Specificații tehnice
| Material celulă | Mono crystalline |
| Numar de celule | 108 |
| Tensiunea de putere maximă | 31.45 V |
| Tensiunea în circuit deschis | 37.32 V |
| Curent de scurtcircuit | 13.95 A |
| Eficiența modulului | 21 % |
| Coeficientul de temperatură al Pmax(ʏ_Pmp) | -0.35 %/K |
| Coeficientul de temperatură al Voc | -0.28 %/K |
| Coeficientul de temperatură al lsc | 0.05 %/K |
| Lungime | 1722 mm |
| Lățime | 1134 mm |
| Înălțime | 30 mm |
| Greutate | 21.5 kg |
| Cu cablu de conectare | Da |
| Lungime cablu | 1200 mm |
Nu au fost găsite recenzii
