Inventor Pompa de Caldura Split 16KW 380V Rez.9kw (ats16t/hu160t9)
Inventor Pompa de Caldura Split 16KW 380V Rez.9kw (ats16t/hu160t9)
Pompele de caldura Matrix de tip split pentru eficienta ridicata, economii de energie si confort maxim!
Caracteristici principale: putere 16000 W.
Specificații tehnice
| Capacitate încălzire la 7/35°C conform EN 14511 | 16.0 kW |
| COP la 7/35°C conform EN14511 | 4.5 |
| Control temperatură cameră | Da |
| Potrivit pentru apa caldă de la robinet | Da |
| Lățime unitate interioară | 420 mm |
| Înălțime unitate interioară | 790 mm |
| Adâncime unitate interioară | 270 mm |
| Greutate unitate interioară | 45 kg |
| Lățime unitate exterioară | 1118 mm |
| Înălțime unitate exterioară | 865 mm |
| Adâncime unitate exterioară | 523 mm |
| Greutate unitate exterioară | 116 kg |
Nu au fost găsite recenzii
