Inventor Pompa de Caldura Matrix Split 8KW 230V Rezistenta 3K (ats08s/hu100s3)
Inventor Pompa de Caldura Matrix Split 8KW 230V Rezistenta 3K (ats08s/hu100s3)
Pompele de caldura Matrix de tip split pentru eficienta ridicata, economii de energie si confort maxim!
- Clasa energetica A+++ pentru performante excelente si costuri de functionare reduse
- Unitati special concepute cu capacitate de livrare de pana la 65°C pentru conditii ideale chiar si la temperaturi ambientale scazute
- Control central al dispozitivelor dvs. datorita controllerului de perete multifunctional cu ecran tactil
- Gestionarea usoara a dispozitivului dvs cu ajutorul tehnologiei Wi-Fi
- Pompa de apa fiabila cu elevatie de pana la 9 metri si o eficienta mai mare (brandurile Wilo sau Grundfos)
- Protectie maxima a unitatii cu compresorul si centura de incalzire a sasiului
Caracteristici principale: putere 8000 W.
Specificații tehnice
| Capacitate încălzire la 7/35°C conform EN 14511 | 8.3 kW |
| COP la 7/35°C conform EN14511 | 5.2 |
| Control temperatură cameră | Da |
| Potrivit pentru apa caldă de la robinet | Da |
| Lățime unitate interioară | 420 mm |
| Înălțime unitate interioară | 270 mm |
| Adâncime unitate interioară | 790 mm |
| Greutate unitate interioară | 37 kg |
| Lățime unitate exterioară | 118 mm |
| Înălțime unitate exterioară | 523 mm |
| Adâncime unitate exterioară | 865 mm |
| Greutate unitate exterioară | 77 kg |
Nu au fost găsite recenzii
