Inventor Pompa de Cald.split Boil.240l 12KW 230V Rez.3kw (ats12s/hu160wt240s3)
Inventor Pompa de Cald.split Boil.240l 12KW 230V Rez.3kw (ats12s/hu160wt240s3)
Pompele de caldura Matrix de tip split pentru eficienta ridicata, economii de energie si confort maxim!
- Design avansat si instalare usoara
- Solutie completa care garanteaza confort si economie de spatiu
- Sistem gata de utilizare cu rezultate sigure
- Clasa energetica A+++ pentru performanta ridicata si economie de energie
- Eficienta ridicata chiar si la temperaturi ambientale exterioare scazute -25º
- Controller de perete cu fir, tactil, pentru utilizare usoara si o varietate de functii la dispozitia dvs
Caracteristici principale: putere 12000 W.
Specificații tehnice
| Capacitate încălzire la 7/35°C conform EN 14511 | 12.1 kW |
| COP la 7/35°C conform EN14511 | 4.95 |
| Control temperatură cameră | Da |
| Potrivit pentru apa caldă de la robinet | Da |
| Lățime unitate interioară | 600 mm |
| Înălțime unitate interioară | 1943 mm |
| Adâncime unitate interioară | 600 mm |
| Greutate unitate interioară | 159 kg |
| Lățime unitate exterioară | 1118 mm |
| Înălțime unitate exterioară | 865 mm |
| Adâncime unitate exterioară | 523 mm |
| Greutate unitate exterioară | 97 kg |
Nu au fost găsite recenzii
