Inventor V7FSI-24/V7FSO-24 Aparat AC Coloana Wifi 24000 Btu
Inventor V7FSI-24/V7FSO-24 Aparat AC Coloana Wifi 24000 Btu
Aparat de aer condiționat tip coloană Inventor
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Podea |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=0.9, Max=8.9} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=0.9, Max=10.5} kW |
| SEER (răcire) | 7 |
| SCOP (încălzire) | 4.2 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+ |
| Înălțime unitate interioară | 1810 mm |
| Lățime unitate interioară | 408 mm |
| Adâncime unitate interioară | 435 mm |
Nu au fost găsite recenzii
