Inventor V6FI-60/V6FO-60 Aparat AC Coloana 48000 Btu
Inventor V6FI-60/V6FO-60 Aparat AC Coloana 48000 Btu
- Funcția Avoid Me pentru niveluri ideale de temperatură, evitând expunerea directă la aer
- Funcționare excelentă și economii și mai mari de energie cu clasa energetică A+++
- Distribuție uniformă a aerului datorită fluxului de aer în 4 căi
- Funcția Follow Me
- Debit maxim de aer pentru distribuția aerului chiar și în cele mai îndepărtate locuri.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Podea |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 380 V |
| Număr faze | 3 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=3.52, Max=15.68} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=4.1, Max=17.88} kW |
| SEER (răcire) | 6.1 |
| SCOP (încălzire) | 5.1 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 1935 mm |
| Lățime unitate interioară | 629 mm |
| Adâncime unitate interioară | 456 mm |
Nu au fost găsite recenzii
