Inventor Unitate Interioara Multi-Split Duct 12000 Btu
Inventor Unitate Interioara Multi-Split Duct 12000 Btu
- Design super subțire pentru instalare ușoară
- Performanță excelentă datorită setărilor pentru presiunea statică sau volumul fluxului de aer
- Planificator săptămânal pentru flexibilitate
- Condiții ideale de oriunde te-ai afla datorită controlului prin Wi-Fi
- Pompa de scurgere încorporată
Caracteristici principale: dimensiuni 200x700 mm.
Specificații tehnice
| Model | Multi-split |
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=3.52, Max=3.52} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=3.81, Max=3.81} kW |
| Înălțime | 200 mm |
| Lățime | 700 mm |
| Adâncime | 506 mm |
| Diametru nominal țeavă de fluid | 1/4 inci |
| Diametru nominal țeavă de aspirație | 3/8 inci |
| Cu telecomandă | Da |
| Greutate | 17.8 kg |
Nu au fost găsite recenzii
