Inventor Unitate Exterioara Multi-Split 18000 Btu
Inventor Unitate Exterioara Multi-Split 18000 Btu
Unitatile exterioare modernizate ale aparatelor de aer conditionat Inventor, pentru gama multi split, ofera performanta excelenta, control suprem si flexibilitate. Sunt combinate cu orice tip de unitate interioara pentru a va asigura conditii ideale in fiecare loc al casei sau al cladirii de birouri. In acelasi timp, stratul de protectie hidrofil al compresorului ofera rezistenta si eficienta maxima a unitatii, prelungind durata de viata, in timp ce clasa energetica A+++ garanteaza economii mari de energie.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Podea |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| SCOP (încălzire) | 4 |
| Înălțime unitate exterioară | 554 mm |
| Lățime unitate exterioară | 805 mm |
| Adâncime unitate exterioară | 330 mm |
| Greutate unitate exterioară | 35 kg |
| Diametru nominal țeavă de fluid | 1/4 inci |
Nu au fost găsite recenzii
