Inventor LV6CI-18/CP01 Multi-Split Caseta de Tavan 18000BTU
Inventor LV6CI-18/CP01 Multi-Split Caseta de Tavan 18000BTU
Control suprem - Atmosfera ideală
- Control ușor al aparatului de aer condiționat de oriunde v-ați afla prin Wi-Fi Control
- Economii de energie de până la 70% datorită funcției Hotel Menu
- Admisie de aer proaspăt pentru un mediu curat și sănătos
- Confort unic datorită fluxului de aer la 360°
- Funcție anti-aer rece care împiedică intrarea aerului rece în încăpere atunci când unitatea funcționează pe încălzire.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=5.28, Max=5.28} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=5.42, Max=5.42} kW |
| Înălțime unitate interioară | 570 mm |
| Lățime unitate interioară | 570 mm |
| Adâncime unitate interioară | 260 mm |
| Greutate unitate interioară | 16 kg |
| Culoare unitate interioară | Alb |
| Debit aer de răcire | {Min=500.0, Max=720.0} m³/h |
| Diametru nominal țeavă de fluid | 1/4 inci |
| Diametru nominal țeavă de aspirație | 1/2 inci |
| Cu telecomandă | Da |
Nu au fost găsite recenzii
