Inventor AR5VI-24 Unitate Interioara Multi-Split Aria Wifi 24000 Btu
Inventor AR5VI-24 Unitate Interioara Multi-Split Aria Wifi 24000 Btu
- Economie maximă de energie cu cea mai înaltă clasă energetică.
- Atmosferă plăcută și protecție împotriva virușilor cu ajutorul ionizatorului integrat.
- Mediu curat și sănătos datorită filtrului HEPA de sterilizare.
- Calitate mai bună a aerului cu ajutorul filtrului cu acțiune triplă.
- Confort suplimentar și economii de energie datorită funcției Follow Me.
Caracteristici principale: dimensiuni 335x1080 mm.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Perete (înalt) |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=2.11, Max=8.21} kW |
| Înălțime | 335 mm |
| Lățime | 1080 mm |
| Adâncime | 226 mm |
| Culoare | Alb |
| Debit aer de răcire | {Min=640.0, Max=1020.0} m³/h |
| Debit de aer de încălzire | {Min=640.0, Max=1020.0} m³/h |
| Diametru nominal țeavă de fluid | 3/8 inci |
| Diametru nominal țeavă de aspirație | 5/8 inci |
Nu au fost găsite recenzii
