Inventor AR5VI-24/AR5VO-24 Aparat AC Split Aria Wifi 24000 Btu
Inventor AR5VI-24/AR5VO-24 Aparat AC Split Aria Wifi 24000 Btu
- Economie maximă de energie cu cea mai înaltă clasă energetică
- Atmosferă plăcută și protecție împotriva virușilor cu ajutorul ionizatorului integrat
- Mediu curat și sănătos datorită filtrului HEPA de sterilizare
- Calitate mai bună a aerului cu ajutorul filtrului cu acțiune triplă
- Confort suplimentar și economii de energie datorită funcției Follow Me
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Perete (înalt) |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=2.11, Max=8.21} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=1.55, Max=8.21} kW |
| SEER (răcire) | 6.5 |
| SCOP (încălzire) | 4 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 335 mm |
| Lățime unitate interioară | 1080 mm |
| Adâncime unitate interioară | 226 mm |
Nu au fost găsite recenzii
