Inventor AR2MVIS-24 Unitate Interioara Multi-Split Aria Wifi 24000
Inventor AR2MVIS-24 Unitate Interioara Multi-Split Aria Wifi 24000
Seria Aria 9/12/18/24Κ btu/h este impresionanta prin superioritatea sa tehnologica, deoarece acum puteti configura si controla aparatul de aer conditionat Wi-Fi de oriunde va aflati. Controlati unitatea prin functia Hotel Menu si faceti o economie de energie care poate ajunge pana la 70%. Bucurati-va de un mediu curat, fara microbi si mirosuri neplacute, datorita filtrului de sterilizare HEPA. Fluxul de aer 4D atinge o temperatura echilibrata in cele din urma in fiecare colt al incaperii, deoarece flapsurile orizontale si verticale se ajusteaza pentru a transfera fluxul de aer in mod echivalent, in timp ce functia Follow Me va ofera conditii ideale de confort si flexibilitate!
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Perete (înalt) |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 240 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=0.0, Max=7.03} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=0.0, Max=7.33} kW |
| Înălțime unitate interioară | 335 mm |
| Lățime unitate interioară | 1080 mm |
| Adâncime unitate interioară | 226 mm |
| Greutate unitate interioară | 13.7 kg |
| Culoare unitate interioară | Alb |
| Nivelul capacității acustice al unității interioare | {Min=27.0, Max=47.0} dB(A) |
| Diametru nominal țeavă de fluid | 3/8 inci |
Nu au fost găsite recenzii
