Inventor Aparat AC Split Leon Wifi 9000 Btu
Inventor Aparat AC Split Leon Wifi 9000 Btu
Puterea supremă în aer condiționat!
- Performanță excelentă și economie maximă cu clasa energetică A+++
- Atmosferă complet sănătoasă și curată datorită tehnologiei ultraviolete de tip C și a ionizatorului
- Funcție ECO pentru economisirea energiei
- Protecție maximă și prelungirea duratei de viață a unității datorită Zonei de Încălzire
- Temperatura perfectă a camerei fără senzația de aer asupra ta, datorită funcției Breeze Away
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Perete (înalt) |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 240 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Putere de răcire orificiu de admisie | {Min=0.62, Max=1.2} kW |
| Putere de încălzire orificiu de admisie | {Min=0.68, Max=1.4} kW |
| SCOP (încălzire) | 5.6 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A++ |
| Înălțime unitate interioară | 850 mm |
| Lățime unitate interioară | 230 mm |
| Adâncime unitate interioară | 295 mm |
| Greutate unitate interioară | 10.2 kg |
Nu au fost găsite recenzii
