Inventor Aparat AC Split Dark Wifi 18000 Btu
Inventor Aparat AC Split Dark Wifi 18000 Btu
Noua serie de aparate de aer condiționat cu design impresionant, modelul Dark, sunt disponibile la capacitatile de 9.000 / 12.000 / 18.000 / 24.000 BTU și asigură cele mai bune condiții pentru confortul casei tale, oferind siguranță atât pentru tine, cât și pentru cei dragi.
Design Inovator
- Îmbunătățiți estetica căminului dumneavoastră cu seria de aparate de aer condiționat DARK. Combinația de culoare neagră cu oglinda de înaltă calitate, caracteristici și ultimele tendințe în decorațiuni moderne, vă vor transforma caminul într-unul modern și luxuriant!
- Creați un mediu sănătos cu o senzație absolută de prospețime cu ajutorul Aqua Ionizer ce oferă aer de înaltă calitate. Aqua Ionizer îmbogățește aerul cu ioni pozitivi și negativi, care neutralizează în mod natural și eficient particulele dăunătoare din aer. Îmbunătățiți calitatea aerului din căminul dumneavoastră, având grijă, în același timp, de piele, deoarece ionii ce sunt eliberați ajută la menținerea pielii rece și hidratată.
- Aparatele de aer condiționat Inventor prin funcția Smart Wi-Fi și aplicația Inventor Control, creați mediul dorit, oriunde v-ați afla. Descarcați gratuit aplicația de pe Google Play sau App Store și economisiți energie, programând funcționarea aparatului de aer condiționat prin intermediul Smartphone-ului sau Tabletei.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Perete (înalt) |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 230 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=1.3, Max=5.8} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=1.4, Max=6.0} kW |
| SEER (răcire) | 6.1 |
| SCOP (încălzire) | 5.1 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 322 mm |
| Lățime unitate interioară | 1030 mm |
| Adâncime unitate interioară | 233 mm |
Nu au fost găsite recenzii
