Inventor Aparat AC Split Comfort Wifi 9000 Btu
Inventor Aparat AC Split Comfort Wifi 9000 Btu
- Protecție eficientă împotriva germenilor, bacteriilor și virușilor datorită tehnologiei ultraviolet de tip C și a ionizatorului
- Economie ideală de temperatură și energie cu senzorul de mișcare ECOPILOT
- Atmosferă perfectă, cu liniște absolută în spațiul dvs.
- Calitate excelentă a aerului datorită curățării eficiente în interiorul dispozitivului cu funcția de sterilizare 56°C
- Controlați și reglați funcțiile dispozitivului prin intermediul aplicației Inventor Control
- Creați condiții ideale în spațiul dvs., economisind energie, cu tehnologia inovatoare a senzorului de mișcare.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Perete (înalt) |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=0.8, Max=3.2} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=0.8, Max=4.2} kW |
| SEER (răcire) | 8.5 |
| SCOP (încălzire) | 5.1 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A+++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 300 mm |
| Lățime unitate interioară | 856 mm |
| Adâncime unitate interioară | 197 mm |
Nu au fost găsite recenzii
