Inventor Aparat AC Duct 42000 Btu
Inventor Aparat AC Duct 42000 Btu
- Reglarea presiunii statice și a alimentării cu aer
- Programarea funcționării aparatului de aer condiționat în funcție de nevoile dumneavoastră
- Protecție excelentă datorită stratului hidrofil auriu al elementului
- Instalare ușoară datorită designului foarte subțire
- Verificați aparatul de aer condiționat de oriunde v-ați afla pentru condițiile ideale în locul dvs.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Altele |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=2.93, Max=12.31} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=3.37, Max=14.07} kW |
| SEER (răcire) | 6.1 |
| SCOP (încălzire) | 5.1 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 300 mm |
| Lățime unitate interioară | 1200 mm |
| Adâncime unitate interioară | 874 mm |
Nu au fost găsite recenzii
