Inventor Aparat AC Consola 12000 Btu
Inventor Aparat AC Consola 12000 Btu
Console – Performanță excelentă, confort absolut și economii de energie!
- Performanță excelentă de răcire și încălzire datorită ieșirii duble de aer
- Programarea funcționării aparatului de aer condiționat în funcție de nevoile dumneavoastră
- Confort absolut la setarea aparatului de aer condiționat de oriunde te-ai afla
- Condiții ideale datorită funcției Follow Me
- Funcția ECO pentru economii de energie și costuri
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Model (unitate interioară) | Altele |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 220 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=0.76, Max=4.25} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=0.45, Max=4.69} kW |
| SEER (răcire) | 7.3 |
| SCOP (încălzire) | 5.5 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+++ |
| Înălțime unitate interioară | 621 mm |
| Lățime unitate interioară | 794 mm |
| Adâncime unitate interioară | 206 mm |
Nu au fost găsite recenzii
