Inventor Aparat AC Caseta Tavan 24000 Btu
Inventor Aparat AC Caseta Tavan 24000 Btu
Aparat de aer condiționat tip casetă pentru tavan Inventor
- Flexibilitate incomparabilă și distribuție uniformă a aerului în tot spațiul cu ajutorul jaluzelelor independente de tip Louver Swing
- Economii de energie de până la 70% datorită funcției Hotel Menu
- Posibilitatea de a extinde aerul condiționat la o încăpere suplimentară datorită ieșirii externe a conductei de aer
- Economie de energie și performanță maximă datorită clasei energetice A+++.
- Controlați aparatul de aer condiționat de oriunde v-ați afla și creați condiții ideale în spațiul dvs.
Specificații tehnice
| Principiul de funcționare | Răcire și încălzire |
| Tip de agent frigorific | R32 |
| Tensiune de conectare | 200 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate de răcire | {Min=3.3, Max=7.91} kW |
| Capacitate de încălzire | {Min=2.81, Max=8.94} kW |
| SEER (răcire) | 6.2 |
| SCOP (încălzire) | 5.1 |
| Răcire din clasa de eficiență energetică | A++ |
| Clasă de eficiență energetică pentru încălzire | A+ |
| Înălțime unitate interioară | 830 mm |
| Lățime unitate interioară | 831 mm |
| Adâncime unitate interioară | 205 mm |
| Greutate unitate interioară | 21.6 kg |
Nu au fost găsite recenzii
