Zehnder Radiator Balneo 100/60 472W
Zehnder Radiator Balneo 100/60 472W
Zehnder Radiator Balneo 100/60 472W — radiator de calitate pentru instalații termice și sanitare.
Caracteristici principale: presiune max 8 bar, material oțel, dimensiuni 1000x600 mm.
Specificații tehnice
| Material | Oțel |
| Înălțime | 1000 mm |
| Lungime | 600 mm |
| Formă tub de radiație | Rotund |
| Instalare | Vertical |
| Tub radiant | Orizontal |
| Design radiator | Drept |
| Presiune de lucru max. | 8 bar |
| Culoare | Alb |
Nu au fost găsite recenzii
