Faral Element Radiator Aluminiu Tropical 500/10
Faral Element Radiator Aluminiu Tropical 500/10
Modelul MARANELLO este un radiator modern si foarte competitiv, el reprezinta combinatia dintre un design atractiv si avantajele unui proces atent de fabricatie.
Este disponibil in 2 modele, cu inaltimile interaxe de 500mm si 600mm.
Elementii MARANELLO sunt realizati prin procesul tehnologic de turnare sub presiune a aluminiului.
Aceasta tehnologie confera radiatoarelor o durata de viata mare.
Mentiune: Pretul este afisat pe element.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, dimensiuni 580x800 mm.
Specificații tehnice
| Număr elemente | 10 |
| Înălțime | 580 mm |
| Lungime | 800 mm |
| Adâncime | 95 mm |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Conținut de apă | 3.4 l |
| Culoare | Alb |
| Metodă de montare | Perete (running out) |
Nu au fost găsite recenzii
