Wilo Pompa Yonos Maxo 50/0.5-9 PN6/10
Wilo Pompa Yonos Maxo 50/0.5-9 PN6/10
Pompa de circulatie Wilo Yonos Maxo 50/0,5-9 PN6/10 are cateva caracteristici speciale printre care si motorul EC care are un sistem automat prin care regleaza turatiile.
Rotorul este umed si este dotat cu flansa sau cu racord filetat. De cele mai multe ori Pompa de circulatie Wilo Yonos Maxo 50/0,5-9 PN6/10 este folosita pentru instalatii de incalzire de orice tip, instalatii cu apa calda, de climatizare sau chiar sisteme industriale de recirculare.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material fontă, racord Flanșă, diametru DN 50 mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Fontă |
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Debitul nominal | 19.0 m³/h |
| Inaltime de refulare la debit nominal | 45.0 kPa |
| Diametru nominal | DN 50 |
| Racord | Flanșă |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 6/10 |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 0.49 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.2 |
Nu au fost găsite recenzii
