Wilo Pompa Yonos Maxo 30/0.5-7 PN10
Wilo Pompa Yonos Maxo 30/0.5-7 PN10
Pompa de circulatie cu rotor umed, motor sincron conform tehnologiei ECM si reglare electronica integrata a randamentului pentru reglarea continua a presiunii diferentiale.
Utilizabil pentru toate aplicatiile de incalzire, de aerisire si de climatizare.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material fontă, racord Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1), diametru 1 1/4 inci (32) mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Fontă |
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Debitul nominal | 6.2 m³/h |
| Inaltime de refulare la debit nominal | 35.0 kPa |
| Diametru nominal | 1 1/4 inci (32) |
| Racord | Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1) |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 0.12 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.2 |
Nu au fost găsite recenzii
