Wilo Pompa Atmos Pico 25/1-6
Wilo Pompa Atmos Pico 25/1-6
Pentru utilizarea in instalatii de incalzire cu apa calda, de toate tipurile, instalatii de aer conditionat si instalatii industriale de recirculare.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material fontă, diametru 1 1/2 inci (40) mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Fontă |
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Debitul nominal | 3.5 m³/h |
| Diametru nominal | 1 1/2 inci (40) |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 6 |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Frecvență | 50 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 0.02 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.2 |
| Lungime constructivă | 180 mm |
| Grad de protecție (IP) | IPX2D |
Nu au fost găsite recenzii
