Grundfos Pompa Upa 15-120
Grundfos Pompa Upa 15-120
Pompa Grundfos UPA 15-120 este o pompa de presiune conceputa pentru cresterea presiunii apei potabile furnizate de la o sursa externa in casele rezidentiale .Pompele de presiune UPA cresc presiunea apei menajere pentru a face disponibila presiunea necesara la dusuri, robinete si la alte puncte.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material fontă.
Specificații tehnice
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.2 |
| Lungime constructivă | 120 mm |
| Grad de protecție (IP) | IPX2D |
Nu au fost găsite recenzii
