Grundfos Pompa Magna3 40-150 F250 PN16
Grundfos Pompa Magna3 40-150 F250 PN16
Pompa de circulatie Grundfos MAGNA3 este alegerea premium atunci cand controlul si monitorizarea sistemului sunt esentiale. MAGNA3 accepta fieldbus prin module CIM optionale si are un afisaj TFT pentru configurarea intuitiva a caracteristicilor inteligente. MAGNA3 se potriveste cu siguranta aplicatiei dvs., fie pentru incalzire, fie pentru racire.
Caracteristici principale: material fontă, racord Flanșă, diametru DN 40 mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Fontă |
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Debitul nominal | 14.1 m³/h |
| Inaltime de refulare la debit nominal | 94.12 kPa |
| Diametru nominal | DN 40 |
| Racord | Flanșă |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 16 |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 16 |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 608.0 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.18 |
| Dimensiune racord carcasă pompă | DN 40 |
| Clasă de eficiență energetică | A |
| Lungime constructivă | 250 mm |
Nu au fost găsite recenzii
