Grundfos Pompa Magna3 25-80 180 PN6/10
Grundfos Pompa Magna3 25-80 180 PN6/10
Pompa de circulatie Grundfos MAGNA3 este alegerea premium atunci cand controlul si monitorizarea sistemului sunt esentiale. MAGNA3 accepta fieldbus prin module CIM optionale si are un afisaj TFT pentru configurarea intuitiva a caracteristicilor inteligente. MAGNA3 se potriveste cu siguranta aplicatiei dvs., fie pentru incalzire, fie pentru racire.
Caracteristici principale: material fontă, racord Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1), diametru DN 25 mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Fontă |
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Debitul nominal | 5.4 m³/h |
| Inaltime de refulare la debit nominal | 41.18 kPa |
| Diametru nominal | DN 25 |
| Racord | Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1) |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 116.0 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.18 |
| Dimensiune racord carcasă pompă | 1 1/2 inci |
| Clasă de eficiență energetică | A |
| Lungime constructivă | 180 mm |
Nu au fost găsite recenzii
