Grundfos Pompa Dubla Magna3 D 32-60 180 PN6/10
Grundfos Pompa Dubla Magna3 D 32-60 180 PN6/10
Pompa de circulatie MAGNA3 D inseamna performanta dubla si timpul de oprire redus datorita celor trei moduri de pompare multipla: functionare alternativa, de rezerva si operare in cascada. Cele doua pompe comunica fara fir. MAGNA3 D este ideal pentru aplicatii de incalzire si racire performante.
Caracteristici principale: material fontă, racord Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1), diametru DN 32 mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Fontă |
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Debitul nominal | 5.1 m³/h |
| Inaltime de refulare la debit nominal | 37.26 kPa |
| Diametru nominal | DN 32 |
| Racord | Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1) |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 101.0 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.18 |
| Dimensiune racord carcasă pompă | 2 inci |
| Clasă de eficiență energetică | A |
| Lungime constructivă | 180 mm |
Nu au fost găsite recenzii
