Ferro Pompa de Circulatie Gpa II 32-6 180
Ferro Pompa de Circulatie Gpa II 32-6 180
Pompele de circulatie FERRO indeplinesc toate exigentele de constructive si functionare, dovedindu-si de-a lungul timpului fiabilitatea. Prin utilizarea pompelor de circulatie FERRO de clasa “A” reduceti consumul de energie cu pana la 80%.Corp robust din fonta.Carcasa turnata din aluminiu.Rotor din tehnopolimeri.Stator cu poli de inalta calitate si cu motor asincron care nu necesita protectie impotriva suprasarcinilor
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material fontă.
Specificații tehnice
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 0.05 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.23 |
| Lungime constructivă | 180 mm |
| Grad de protecție (IP) | IP42 |
Nu au fost găsite recenzii
