Uponor U Smart S Distribuitor Inox 1" Debitmetre- Iesiri 3/4" Eurocon 9 Cai
Uponor U Smart S Distribuitor Inox 1" Debitmetre- Iesiri 3/4" Eurocon 9 Cai
Distribuitor/colector compact fabricat din otel inoxidabil cu debitmetre si ventile incorporate. Racordarea este posibila pe dreapta sau stanga. Debitmetre pe distribuitoare si ventile cu posibilitate de inchidere manual sau automata cu ajutorul actuatoarelor de 24 V sau 230 V.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material oțel inoxidabil, racord 3/4", dimensiuni 200x560 mm.
Specificații tehnice
| Material | Oțel inoxidabil |
| Diametru nominal încălzire centrală | 1 inch |
| Poziție conexiune primară | Stânga/dreapta |
| Număr grupuri de încălzire prin pardoseală | 9 |
| Diametru nominal racord primar | 3/4 inch (20) |
| Racord, grupuri de încălzire prin pardoseală | Eurocon |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 560 mm |
| Înălțime | 200 mm |
Nu au fost găsite recenzii
