Uponor Siccus 14 Panou Usor EPS 150KPA, 14MM, 1197X1050X25 MM
Uponor Siccus 14 Panou Usor EPS 150KPA, 14MM, 1197X1050X25 MM
Uponor Siccus 14 panou usor pt. teava este din polistiren conform cu DIN EN 13163 si DIN 4102, materiale pentru constructii clasa B1 si se monteaza ca suport pentru placile de emisie a caldurii 14 mm si teava PE-Xa 14x2 mm.
Caracteristici principale: diametru 14 mm.
Specificații tehnice
| Panou cu cleme | Nu |
| Placă Tacker | Nu |
| Cu folie | Nu |
| Grosime izolație | 25 mm |
| Grosime, inclusiv știfturi | 25 mm |
| Lățime | 1050 mm |
| Lungime | 1197 mm |
| Potrivit pentru diametrul țevii | {Min=14.0, Max=14.0} mm |
Nu au fost găsite recenzii
