Uponor Placa cu Nuturi Tecto 14-17 11 MM - 15.68MP
Uponor Placa cu Nuturi Tecto 14-17 11 MM - 15.68MP
Datorita elementelor sale unice, veti monta sistemul Uponor Tecto surprinzator de repede.
Tot ce trebuie sa faceti pentru imbinarea panourilor este sa presati marginile libere peste nuturile panoului alaturat, asigurandu-se astfel o imbinare sigura.
Montajul tevilor in panou este la fel de usor.
Nuturile Tecto asigura un montaj corect al tevilor fara pierderi de material.
Pentru a monta bucati de panou trebuie doar sa desprindeti folia de la suprafata nuturilor si apoi sa le lipiti astfel incat sa se suprapuna la margini.
Caracteristici principale: diametru 11 mm.
Specificații tehnice
| Panou cu cleme | Da |
| Placă Tacker | Nu |
| Cu folie | Nu |
| Grosime izolație | 11 mm |
| Grosime, inclusiv știfturi | 33 mm |
| Lățime | 850 mm |
| Lungime | 1450 mm |
| Potrivit pentru diametrul țevii | {Min=14.0, Max=17.0} mm |
Nu au fost găsite recenzii
